ARGUS PICCOLLO PLUS HDip Punon kanalet e Digitalb

Πήγαινε κάτω

ARGUS PICCOLLO PLUS HDip Punon kanalet e Digitalb Empty ARGUS PICCOLLO PLUS HDip Punon kanalet e Digitalb

Δημοσίευση  Admin Την / Το Δευ Δεκ 26, 2011 8:04 pm

ARGUS PICCOLLO PLUS HDip Punon kanalet e Digitalb

Ky lloj aparati Hd ka perparsi se :

Ka nje Tuner qe eshte fantastik HD,nuk ka asnje lidhje me aparatet e digitalb-it.
Lexon kartene Digitalb-it ,si dhe nuk ndikojohet nga softwaret qe leshon Digitalbi.
Ka gjithashtu lidhje me Lan (internet)...............
Ka nje dalje USB ne te cilen munde te lidhesh nje Hard Disk ku mund te rregjistrosh cdo
program qe sheh ne TV,duke mos pasur nevoje per DVD.


Tek ne do e gjeni me cmimin me fantasik 190.00 Euro
Si dhe 5 vjet garanci.
---------------------------------------------------

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

http://www.layotravel-satelite.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης