Aparati i ri HD

. :: DigitAlb

Πήγαινε κάτω

Aparati i ri HD Empty Aparati i ri HD

Δημοσίευση  Admin Την / Το Δευ Δεκ 26, 2011 7:10 pm

Aparati i ri HD Wpbe25d5fe

Nëse abonenti nuk përdor Aparat Satelitor HD nga ata që tregton platforma Digitalb atëhere rekomandojmë që të shikohet mundësia e përdorimit sa më parë e një Aparati të tillë, pasi vetëm me anën e këtij Aparati abonenti do të mund të shohi kanalet HD të platformës Digitalb (nëse ai ka abonim për këto kanale). Gjithashtu në vitin 2012 platforma Digitalb do të ndërroj teknologji dhe do të kaloj në formatin MPEG-4 për të gjitha kanalet e saj, gjë që do të thotë se kanalet e Digitalb do të mund të hapen vetëm nëpërmjet Aparatit Satelitor HD që tregton platforma Digitalb dhe jo nëpërmjet ndonjë Aparati tjetër Satelitor qoftë ky dhe Aparat Satelitor HD.

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2011

http://www.layotravel-satelite.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


. :: DigitAlb

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης